Relaxcentrum Lišov u Českých Budějovic

Aktivity

RELAXCENTRUM Mrkáček Lišov nabízí:

Tenisové haly

K dispozici jsou 2 kryté tenisové haly – 1 s profesionálním a příjemným australským povrchem Classic Clay (umělá antuka), 1 s povrchem Decoturf (US Open) – tuto halu lze využít i pro další míčové hry – volejbal, softbal, florbal, apod. Můžete u nás zakoupit sportovní oblečení, rakety, míčky, obuv, omotávky a jiné doplňky. Také zapůjčíme stroj na odpalování míčku, tenisové rakety, míčky a sportovní oděv či obuv.

Bowling

Příjemné posezení a krásné zážitky můžete prožít při hře bowling, kterou nabízí naše Relaxcentrum a to včetně občerstvení. K využití jsou dvě moderní dráhy v příjemném prostředí.

Beach volejbal

Přijďte si zahrát na jemném plážovém písku plážový volejbal. Veškeré vybavení je v ceně hodinové sazby 200.-/hod. Kurt budete mít sami pro sebe s pocitem plážového vyžití. Při hře je možno se zchladit venkovní sprchou přímo na kurtu a doplňovat tekutiny v naší restauraci.

Fitnesss centrum

Zacvičte si na našich profi strojích. K nimž patří například běžecký pás, Twister, šikmá lavice, Bench lavice na rovný tlak, Peck Deck, Multipress, rotoped a jiné.

Sauna a bazén whirlpool

Sauna pro 8 osob s bazénem Whirlpool. Saunu a bazén si lze objednat soukromě. Na přání jsou poskytovány odborné masáže.

Venkovní tenisové kurty

Od 1. 5. do 30. 9. je k dispozici 1 venkovní tenisový kurt – cena: 160,– Kč/hod.

Kulečník, šipky

Kulečník 60,– Kč/hod.

Venkovní bazén s posilovnou

Od 1.6. do 30.9. je otevřený venkovní bazén s posilovnou. Pro hotelové hosty je zahrnutý v ceně pobytu.

Badminton a stolní tenis

Nově máme připravené dva profesionální kurty na badminton a dva stoly na stolní tenis.

Občerstvení a prostory k pronájmu

Automaty na kávu a alkoholické i nealkoholické nápoje. Terasa s venkovním bazénem a samoobslužným grilem (1.6. – 30.9.). Prostory pro soukromé večírky, rauty, oslavy, firemní akce, prezentace, svatby, školení, apod. Kapacita je 50 míst + 150 míst v kongresovém sále.

Autodoprava

Minibus Mercedes 516 – počet míst k sezení: 22 Minibus Mercedes 519 – počet míst k sezení: 20 Nadstandartní výbava: TV, DVD, klima, úložný prostor. Dovezeme Vás na firemní či soukromé akce, večírky, sportovní akce a zájezdy. Možnost využití cyklovleku pro 16 jízdních kol, vleku na lyže a lodě.


Česká verze Německá verze Anglická verze
BowlingTenisová halaWhirlpoolWhirlpool