Sportcentrum Lišov u Českých Budějovic

Aktivity

Sportcentrum Mrkáček Lišov nabízí:

Restaurace

Restaurace je od 1.9.2018 samo­obslužná. Můžete využít naše automaty na kávu a alkoholické i nealkoholické nápoje. Lze zde pořádat soukromé večírky, rauty, oslavy, firemní akce, prezentace, svatby, školení, apod. Kapacita je 50 míst + 150 míst v restauraci RELAX v 1. patře. V letních měsících máte možnost posezení na stylové „Thajské“ venkovní terase s kapacitou 60 míst. V restauraci si lze zazpívat při karaoke a sledovat přímé přenosy na velkopološné obrazovce.

Tenisová hala

K dispozici jsou 2 kryté tenisové haly – 1 s profesionálním a příjemným australským povrchem Classic Clay (umělá antuka), 1 s povrchem Decoturf (US Open) – tuto halu lze využít i pro další míčové hry – volejbal, softbal, florbal, apod. Možnost využití tenisových hal celoročně v době od 6:00 – 24:00. Můžete u nás zakoupit sportovní oblečení, rakety, míčky, obuv, omotávky a jiné doplňky. Také zapůjčíme stroj na odpalování míčku, tenisové rakety, míčky a sportovní oděv či obuv.

K našim službám dále patří i výplet raket.

Bowling

Příjemné posezení a krásné zážitky můžete prožít při hře bowling, kterou nabízí naše Relaxcentrum, a to včetně občerstvení. K využití jsou dvě moderní dráhy v příjemném prostředí.

Masáže

Beach volejbal

Přijďte si zahrát na jemném plážovém písku beach volejbal. Veškeré vybavení je v ceně hodinové sazby 200.-/hod., při které budete mít kurt sami pro sebe s pocitem plážového vyžití. Při hře je možno se zchladit venkovní sprchou přímo na kurtu a doplňovat tekutiny v naší restauraci.

Fitnesss centrum

Zacvičte si na našich profi strojích. K nimž patří například běžecký pás, Twister, šikmá lavice, Bench lavice na rovný tlak, Peck Deck, Multipress, rotoped a jiné.

Sauna a bazén Whirlpool

Sauna pro 8 osob s bazénem Whirlpool. Saunu a bazén si lze objednat i soukromně. Nápoje jsou též podávány v prostorech sauny a bazénu. Na přání jsou poskytovány odborné masáže.

Venkovní tenisové kurty

Od 1. 5. do 30. 9. jsou k dispozici 2 venkovní tenisové kurty – cena: 160,– Kč/hod.

Kulečník, šipky

Mikrobus s cyklovlekem, vlekem na lyže či vlekem na lodě

Kosmetický salón a kadeřnictví.


Česká verze Německá verze Anglická verze Italská verze
krb2whirpoolwhirpool2beach2bowling :-)hala č. 2chodbachodba2sauna ze vnitřtenisový kurt